כמו כל דבר טוב בחיים שלנו, שאנו יכולים להפוך אותו לפחות טוב, כך גם, כשאנו הופכים אנרגיה חיובית לשלילית, אנו יוצרים לעצמנו ולאחרים חסימות. כל מחשבה שלילית, יוצרת חסימות באנרגיה, דבר הגורם לאנרגיה להיות תקועה ואינה זורמת בתוכנו כפי שהיתה אמורה לזרום. עין הרע נדבק להילה שלנו לפעמים בכוונה תחילה ולפעמים גם בלי כוונה.
התפארות והתרברבות ואגו מנופח מושכים ומביאים עלינו קינאה וצרות עין.  לפעמים אנו מספרים לאנשים שקרובים לנו על ההצלחות שלנו ועל דברים טובים שקרו או עומדים לקרות לנו בתמימות, ובכך מושכים אלינו קינאה וצרות עין. הקינאה והצרות עין יוצרת בתוכנו את עין הרע. יש כל מיני מקרים, בהם המשפחה או החברים מקנאים בנו, החברים לעבודה חוששים מאיתנו ומקנאים במעמד או בתפקיד שלנו, השכנים אולי לא אוהבים את מה שעשינו בבית או מקנאים בנו וכך למשל נוצרת עין הרע. יש מקרים בהם אנשים מקללים אותנו בכוונה, או לא עלינו, פוגעים בנו בכוונה תחילה (כישוף וודו) וכך נוצרת עין הרע.
עין הרע מגיעה גם מעצמנו, ע”י חוסר אהבה עצמית וחוסר פרגון לעצמנו, לחץ ומתח.
כאשר דברים תקועים לכם בחיים ולא מסתדרים לכם בחיי היום יום, והמזל תקוע לכם, עיכוב באהבה או במערכות יחסים, פגיעה בבריאות, פגיעה בפרנסה, בעבודה ובשפע כלכלי, יצירתיות, מגורים, עיכובים בחתימת חוזים, כנראה שיש עליכם עין הרע. 
אפשר לעזור לכם, ע”י טיהור והסרה של עין הרע שיש עליכם (רק אחרי שאני בודקת שבאמת יש עליכם עין הרע), שתשחרר אתכם מהאנרגיה השלילית הזו ומהכבלים הכובלים אתכם, ותפתח לכם את המזל לאהבה, בריאות, עבודה, פרנסה, יצירתיות, חתימת חוזים וכו’, ולאחר מכן ללמד אתכם הגנה לחיי היום יום שתעשו לעצמכם ותהיו מוגנים בפני האנרגיות השליליות האלו של עין הרע.
אל תאחלו משהו רע למישהו,  גם אם הוא עשה או איחל לכם רע.  הקב”ה למעלה יודע מי עשה טוב ומי עשה רע והוא מנהל את החשבונות עבור כולנו.
חישבו תמיד טוב, ועשו ותאחלו לכל האחרים רק טוב, גם אם פגעו בכם. כמה שנחשוב טוב ונאחל טוב לאחרים, כך זה יחזור אלינו יותר טוב. וכמה שנחשוב ונאחל רע חס וחלילה לאחרים, כך גם  האנרגיה הזו תחזור אלינו יותר רע חס וחלילה.
 
הוצאת עין הרע מחזירה לנו את האנרגיה הטובה שתמשיך ותזרום בתוכנו ובכך פותחת לנו את המזל מחדש, וכל מה שמיועד להגיע אלינו מלמעלה יורד אלינו ללא כל עיכובים.
 
לתיאום ובדיקה האם יש עליכם עין הרע ולהסרת עין הרע צרו קשר – יפעת זולר 050-7324462