לימודי רייקי וקורס רייקי

לב האור מרכז בתוכו שורה של קורסים בתחום לימודי רייקי לצד מגוון של סדנאות לכל המשפחה. היתרון הגדול אשר טמון בכל הקורסים שלי הוא שהם מאפשרים לטפל באנשים הקרובים לכם כבר מהשיעור הראשון ולשפר את התחושה הכללית באמצעות הכוח אשר טמון במגע.

 מי יכול להשתתף בלימודי רייקי

הבסיס שמאחורי לימודי רייקי היא שאנרגיית הריפוי ניתנה לכולם באופן שווה ולכן כל אחד יכול להשתתף בלימודי רייקי. אין צורך בכל ידע מקדים או בהשכלה בתחום הטיפול המשלים אלא אך ורק ברצון אמיתי והתמדה בהגעה לכל המפגשים. למי שרוצה להמשיך ולהשתלם בלימודי רייקי אנו מאפשרים קורסים מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר בישראל בהנחיית יפעת זולר אשר במסגרתם ניתן להגיע לדרגת קארונה רייקי מאסטר.

קורס רייקי הוא קורס מיקצועי או למטרת תחביב?

קורס רייקי במסגרת מרכז לב האור הוא בהחלט קורס מיקצועי.במהלך הלימודים כל אחד מהמשתתפים בקורס הרייקי לומד את השיטה באופן מלא וכל אחד מחליט כיצד הוא רואה את המשך דרכו המקצועית בתוך השיטה. רבים בוחרים ליישם את הקורס רייקי במהלך שגרת החיים שלהם, אחרים בוחרים להפוך אתמה שלמדו בקורס רייקי למקצוע, אך כולם יוצאים עם ארגז הכלים יישומי של תורת הרייקי.

 

 

 

 מהם האסמכות אשר ניתנות בקורס רייקי

ישנם מגוון של קורסי רייקי ואנו מעניקים הסמכה בסיום של כל קורס רייקי. בין האסמכות שניתן להגיע אליהן בסיומו של כל קורס רייקי ניתן למנות את האסמכות הבאות:

  • ·        בוגר קורס רייקי
  • ·        רייקי מאסטר
  • ·        קארונה רייקי מאסטר

האם קורס רייקי מאפשר טיפול עצמי

בהחלט. קורס רייקי הבסיסיות ביותר מאפשרות טיפול עצמי ומספקות לכם מגוון של דרכים לשפר את איכות חייכם. אחד העקרונות הבסיסיים ביותר בקורס רייקי הוא שניתן ליצור שינוי במאזן האנרגטי של כל אחד ואחת מאיתנו ולשחרר את החסימות האנרגטיות אשר מונעות מאיתנו לחוש טוב יותר ולממש את היעוד שלנו בחיים.